Tools
Login

ERP - podnikový informační systém

Firemní agenda: sklad, finance, projekty, výroba, půjčovna, kontakty, ...

You are here: Home » Kontakt » Agionet - internetové aplikace
Středa, 28 Zář 2022

Agionet - internetové aplikace a prezentace

Tisk

ERP-e vytvořila a spravuje společnost Agionet, která má dlouhodobé zkušenosti s vývojem podobných aplikací a systému prezentací
(viz reference aplikace a internetové aplikace).
  

Představení společnosti Agionet, Plzeň

Hlavním směrem je tvorba internetových prezentací a aplikací a jejich umístění na internetových i intranetových serverech. K tomu přidáváme možnost prezentace umisťovat i na CD/DVD/BlueRay (a s tím i využití výhod těchto technologií). V poslední době se stále více využívá i takzvaného kioskového řešení pro umístění prezentací s dotykovým displayem a malým počítačem - což je i případ našeho řešení www.dotykovy-system.cz.

Výraznou sekci tvoří programátoři internetových aplikací za použití PHP/MySQL, jQuery, javascripty, C#, ... a pochopitelně skupina grafiků a kodérů, kteří pomocí Photoshopu, Illustratoru, Corelu, Dreamweaveru apod. vytvářejí pěkné webové stránky a prezentace. Pochopitelně vycházíme z vlastních grafických návrhů a naši grafici tvoří návrhy log, Corporate identity, web stránky, ... Ale je pravda, že pro Joomlu dost často využíváme již připravené profi templates, které již mají udělanou i funkčnost a propracované moduly a komponenty. Stále se ještě věnujeme i DTP, i když již ne tak aktivně jako v minulosti. Natáčíme na profi kameru a video/film dotahujeme v post produkci až k broadcast vysílání nebo zase k použití na internetu/DVD/BlueRay.

 

Pro tvorbu velkých webových stránek využíváme platfomu Joomla = velký redakční systém a pro něj i programujeme rozšiřující komponenty, moduly, pluginy. A protože jsme již udělali mnoho web stránek a typy klientů/webů se nám začínají opakovat, začali jsme dělat i tzv. www balíčky pro konkrétní oblasti: ubytování/restauracemuzikanti/klubycykloprodejnypro stavaředeveloperyrealitní kancelář, ... Výhodou je profi zpracování webu, který je prakticky hotový i s veškerou funkčností - jen ho naplnit konkrétním obsahem. A cenově je hodně zajímavý, protože se náklady na prvotní vytvoření rozpočtou.

 

Také jsme naprogramovali velké web aplikace, které nabízíme široké veřejnosti/firmám:

  • Věrnostní systém se sběrem bodů z prodejen a možností získávat slevy a dárky (zde musí být člověk registrovaný, ale na webu se snad někde mluví o způsobu a možnostech použití: http://bikepoint.biz/joomla/)
  • Firemní agendu ERP-e - http://www.erp-e.cz/ + demo: http://test.agionet.cz/starter-demo/  uziv i heslo: demo
  • 360FB - Dotazníkový systém pro hodnocení managerů
  • Soutěžní dotazníkový systémdotazníky online s podporou zasílání a vyhodnocování SMS
  • implementujeme Redmine - projektový manager - zde nabízíme firmám jeho nainstalování a nastavení (je to opensource a my děláme vlastně poradenství a nastavování)

Dlouhá doba programování nám již také vytvořila pěknou řádku vlastního kódu v podobě modulů (platební brány a systémy, můstky na různé weby pomocí XML feedů, rozšířenou funkčnost e-shopů, rezervační systémy, dotazníkové systémy s vyhodnocením ...) a mnoho zkušeností.

 

Služby v internetu:

  • webhosting, serverhosting
  • správa veškerých záležitostí ohledně webdomény od registrace, vytvoření mailů, zprovoznění web stránek, ...
  • Google Apps - registrace pro konkrétní společnost, nastavení, ...
  • připravujeme pro web převod PDF do pěkné prezentace FlipBook (např.: http://multiexpo.cz/flipbook/01_Signmaking-CZ_032012/index.html)
  • a mnoho dalších

Vlastní projekty, které jsme vyvinuli a spravujeme:

Velmi podporujeme naši sekci "seo optimalizace webu", ve které se skloňují zkratky SEO/SEF/SEM/seo analýza a cílem je zlepšit výsledky vyhledávání konkrétní web stránky v rámci internetu.